Baner BIP
Nasi Szefowie
Środa, 17 styczeń 2018 r.

Nasi Szefowie


   1. płk Wiesław MSTOWSKI od 22.04.2003 r. do 30.06.2004 r.
   2. płk Jacek ADAMEK od 01.07.2004 r. do 25.11.2010 r.
   3. p.o. ppłk Jerzy BONAR od 26.11.2010 r. do 31.01.2011 r.
   4. płk Janusz SUPERCZYŃSKI od 01.02.2011 r. do 14.11.2014 r.
   5. p.o. ppłk Jacek CZERNICKI od 17.11.2014 r. do 30.01.2015 r.
   6. płk Tadeusz BOREK od 02.02.2015 r. do 31.12.2017 r.